Zahradní a komunální technikavše co Vaše zahrada potřebuje
Otevírací doba: PONDĚLÍ - PÁTEK:  8-12 13-18
Sobota 15.6.2024 ZAVŘENO

MENU
Autorizovaný prodej a servis:

Služby

Stiga

Kubota

Dakr

Segway

Fiskars

Oregon

Bison

Aspen

Vares

Briggs & Stratton

Limpar

Raymo
Firma Kostelecký Pardubice, s.r.o.


Naše firma se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky od renomovaných výrobců. Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní předprodejní, záruční i pozáruční servis. Máme plnohodnotně vybavený servis přímo u prodejny. Také jsme vybaveni dodávkou s přívěsem, takže jsme jakékoli zboží schopni přepravit přímo k Vám. V případě defektu nebo nutné údržby na stroji jsme schopni operativně reagovat a nedostatky odstranit u Vás na místě popřípadě převést stroj k nám do servisu.

Do našeho sortimentu již od začátku patří švédská Stiga, která vyrábí od malé strunové sekačky až po profesionální kloubové stroje Park a Titan, které díky výměnným čelním adaptérům jsou vhodné pro celoroční použití.

V naší nabídce mají své místo dieslové profesionální sekací traktory, malotraktory a traktory od japonského výrobce Kubota. Traktory mají oproti jiným značkám značné výhody. Kubota nabízí traktory již od 12Hp až po 140Hp. V tomto rozmezí naleznete více než 50 typů.                                  

 Od dalšího japonského výrobce, firmy HITACHI odebíráme vysoce kvalitní profesionální motorové pily, výkonné křovinořezy a jamkovače.

Pro příznivce českých strojů nabízíme  bubnové sekačky DAKR.

Pro doplnění sortimentu prodáváme štípačky na dřevo BALFOR, svahové sekačky CANYCOM, postřikovače od firmy SOLO a motory BRIGGS & STRATTON.

 Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naším hlavním cílem je plně uspokojit zákaznické potřeby v oblasti zahradní techniky. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete s našimi službami plně spokojeni.